Potisk tužek, textilu a reklamních předmětů

Potiskujeme reklamní i upomínkové předměty, trička i veškerý textil sublimační, řezanou fólií UV nebo DTF technologií, díky které Vám nabídneme profesionálně vyrobené osobní dárkové a upomínkové předměty pro další komerční prodej nebo pro vlastní potřebu. Níže jsou odkazy na naše katalogy, v kterých si vyberete trička, tužky, bloky a mnoho dalších předmětů a při objednávce nám napíšete číslo produktu, velikost, barvu, počet ks a motiv potisku. Spočítáme cenu potisku a pošleme Vám konečnou nabídku.

DTF (Direct To Film) je nová tisková technologie, ve které se fólie pro přenos tepla používá k dekoraci tkanin, jako jsou trička, tašky, čepice, boty a mnoho dalšího. DTF kombinuje zářivý, plnobarevný digitální tisk s ekologickým inkoustem a vytváří digitální hybridní přenos s neomezenými možnostmi. Vysoce kvalitní a působivé – zakázkové oblečení nebylo nikdy jednodušší!

Podstata sublimačního tisku spočívá ve využití speciální sublimační barvy, která se nanáší na přenosový papír. Zvolený motiv se pak při transferu v termolisu přenese na materiál tak, že se pigment dostane do struktury materiálu a po ochlazení je fixován uvnitř. Při vhodné teplotě dochází k samotné sublimaci, a tedy obarvení vláken materiálu. Sublimační tisk dosahuje výrazných a stálých barev. Nejvhodnějšími materiály pro sublimační tisk je 100% polyester (PES) nebo směsi bavlny a PES (min. 50%). Polyester je pro účely sublimačního tisku ideální materiál díky své pevnosti a odolnosti. Potisky natištěné sublimací neblednou, nevyperou se a drží napořád. Optimální je například pro jakýkoliv sportovní a funkční textil.

Nebaví Vás neustálé vyplňování a hledání v katalozích. Přijedeme za Vámi a společně připravíme celou zakázku. Stačí zavolat na 606/99 11 11 nebo napsat na obchod@tiskovestudio.cz a vše společně zařídíme.

Naše dárkové reklamní předměty si můžete prohlédnout a objednat na našem e-shopu www.hrnkobrani.cz

Listovací katalog tužek k potisku zde.

On line katalog tužek k potisku zde.

Listovací katalog reklamních předmětů  k potisku zde.

On line katalog reklamních předmětů  k potisku zde.

Katalog triček a textilu k potisku zde.

Ceny tisku Vám spočítáme na základě požadavků.

Plnobarevný digitální potisk papírových tašek

 

 

 

 

 

 

Na  digitální tiskárně můžeme oboustranně potisknout tašky vaším motivem.

Na tašky lze vytisknout i fotografie ve formátech JPG, PNG nebo PDF.

Tiskneme na bílé nebo hnědé kraftové tašky s plochým nebo krouceným uchem.

Digitální tisk je rychlý, vyrobeno i do týdne od objednání a zaplacení zálohové faktury.

Vyberte si jednu z kraftových tašek s:

PLOCHÝM UCHEM nebo KROUCENÝM UCHEM v našem ceníku

Pošlete nám na náš email: obchod@tiskovestudio.cz Váš motiv, který byste chtěli na papírovou tašku vytisknout + velikost, barvu a tvar ucha vybrané tašky + počet kusů.

Grafickou úpravu zpracujeme zdarma.

Připravíme Vám nabídku, Váš motiv umístíme na šablonu papírové tašky a pošleme vám ke schválení.

Hlavní výhody digitálního tisku

Možnosti umístění potisku

Digitálním tiskem lze potisknout obě plochy tašky. Při oboustranném tisku se taška ručně otočí, srovná se přehnuté dno, vložíme kartonovou vložku a tiskne se druhá strana.

 

Tiskové studio s.r.o.