Potisk tužek, textilu a reklamních předmětů

Potiskujeme reklamní i upomínkové předměty, trička i veškerý textil sublimační, řezanou fólií UV nebo DTF technologií, díky které Vám nabídneme profesionálně vyrobené osobní dárkové a upomínkové předměty pro další komerční prodej nebo pro vlastní potřebu. Níže jsou odkazy na naše katalogy, v kterých si vyberete trička, tužky, bloky a mnoho dalších předmětů a při objednávce nám napíšete číslo produktu, velikost, barvu, počet ks a motiv potisku. Spočítáme cenu potisku a pošleme Vám konečnou nabídku.

DTF (Direct To Film) je nová tisková technologie, ve které se fólie pro přenos tepla používá k dekoraci tkanin, jako jsou trička, tašky, čepice, boty a mnoho dalšího. DTF kombinuje zářivý, plnobarevný digitální tisk s ekologickým inkoustem a vytváří digitální hybridní přenos s neomezenými možnostmi. Vysoce kvalitní a působivé – zakázkové oblečení nebylo nikdy jednodušší!

Podstata sublimačního tisku spočívá ve využití speciální sublimační barvy, která se nanáší na přenosový papír. Zvolený motiv se pak při transferu v termolisu přenese na materiál tak, že se pigment dostane do struktury materiálu a po ochlazení je fixován uvnitř. Při vhodné teplotě dochází k samotné sublimaci, a tedy obarvení vláken materiálu. Sublimační tisk dosahuje výrazných a stálých barev. Nejvhodnějšími materiály pro sublimační tisk je 100% polyester (PES) nebo směsi bavlny a PES (min. 50%). Polyester je pro účely sublimačního tisku ideální materiál díky své pevnosti a odolnosti. Potisky natištěné sublimací neblednou, nevyperou se a drží napořád. Optimální je například pro jakýkoliv sportovní a funkční textil.

Nebaví Vás neustálé vyplňování a hledání v katalozích. Přijedeme za Vámi a společně připravíme celou zakázku. Stačí zavolat na 606/99 11 11 nebo napsat na obchod@tiskovestudio.cz a vše společně zařídíme.

Naše dárkové reklamní předměty si můžete prohlédnout a objednat na našem e-shopu www.hrnkobrani.cz

Listovací katalog tužek k potisku zde.

On line katalog tužek k potisku zde.

Listovací katalog reklamních předmětů  k potisku zde.

 

Katalog triček a textilu k potisku zde.

Ceny tisku Vám spočítáme na základě požadavků.

 

 

 

Tiskové studio s.r.o.